Rekordy a kuriozity

Firemní akce

Pořádáte firemní akci v okolí Pelhřimova? Navštivte nás v rámci doprovodného programu!

Muzeum rekordů a kuriozit

lžíce obříHistorická věž z roku 1445, skrývající ve svých útrobách Muzeum rekordů a kuriozit. Cesta světem desítek mini i maxiexponátů (malbou na makovém semínku počínaje a čokoládovým zámkem konče). Na památku se můžete vyfotografovat s obří péřovou bundou, dvoumetrovým zubním kartáčkem a desítkami dalších neuvěřitelných výtvorů.

Zlaté české ručičky

Světově ojedinělá sbírka více než 90 předmětů vyrobených ze zápalek a zápalkových hlaviček (největší zápalkový obraz na světě, vázy, obrazy i funkční hudební nástroje). Uvidíte také  dvoumetrový krasohled, 222x zmenšenou Slovanskou epopej a můžete se vyfotografovat se čtyřmetrovým plyšovým medvědem !

Podrobnosti

Zvolte si, kdy chcete přijít – přivítáme vás v kterýkoli den mezi 17.00 a 21.00 hodinou. Prohlídky vám celkem zaberou cca 80 minut.

Závazné objednávky přijímáme nejpozději 1 měsíc před datem návštěvy. Součástí objednávky je i platba vstupenek formou zálohové faktury (tato platba je nevratná).

Minimální počet předem objednaných osob je 15. Počet osob lze samozřejmě v den návštěvy navýšit, úhrada navýšeného vstupného proběhne přímo v Muzeu rekordů a kuriozit před zahájením prohlídky (na toto navýšení vám bude na místě vystaven daňový doklad).

Cena : 220 Kč / 1 osoba zahrnuje :

večerní vstupné do Muzea rekordů a kuriozit a expozice Zlaté české ručičky

výklad o historii sbírky zápalkových exponátů

malý dárek na rozloučenou

DPH

V případě zájmu:

1.  Vám předáme kontakt na pelhřimovského dopravce, u něhož si zajistíte hromadný přesun od vašeho hotelu do Muzea rekordů a zpět.

CKR5 - email2. Můžete účastníkům s předstihem zakoupit a v rámci prohlídky předat Českou knihu rekordů doplněnou o vaše osobní věnování (technicky vše zajistíme). Na Českou knihu rekordů se můžete podívat zde

Více informací získáte na telefonu 777601304 (v pracovní dny 9-17 hodin) nebo 775966303 (pí. Radka Kotková)