Rekordy a kuriozity

Svatební foto

Svatba v Muzeu rekordů a kuriozitSnoubenci a snoubenky, máme pro vás jedinečnou nabídku ! Pokud se vydáte na společnou cestu přímo v Pelhřimově – městě rekordů, pak vaše svatební album mohou ozvláštnit fotografie s kuriózními předměty umístěnými ve starobylém trámoví Muzea rekordů a kuriozit. Fotografie, jaké nikde jinde na světě nepořídíte! Můžete se zahalit do třímetrové péřové bundy,  či vyzkoušet úklid společné domácnosti  dvoumetrovým březovým koštětem, novomanžela potěšíme obří štětkou na holení a sličná novomanželka si může vybrat z desítek dalších exponátů. Vaše modelingové snažení jistě ocení i svatební hosté.

Svatba v muzeu

Pokud by vám to bylo málo, zveme vás i do 200 metrů vzdálené expozice Zlaté české ručičky, kde jsou k vidění světově ojedinělé unikáty – kytary, housle, mandolíny, vázy, obrazy vyrobené ze sirek. Přes 90 staveb, 571 871 sirek a 248 344 zápalkových hlaviček, 63 310 hodin práce pana Tomáše Kordy.  V případě hezkého počasí máte k dispozici zahradu se sochami vyřezávanými  motorovou pilou.

Svatba v muzeu

Podrobnosti (včetně termínu, počtu návštěvníků a ceny) společně domluvíme na emailu: muzeumrekorduakuriozit@dobryden.cz
 nebo telefonu 775966303 (paní Radka Kotková)

Jako bonus získáte Českou knihu rekordů s vaším originálním svatebním zápisem.

Pro pořízení snímků v netradičním prostředí a zvláštních světelných podmínkách doporučujeme přizvat profesionálního fotografa. Naším spolupracovníkem je pelhřimovský fotograf Jindřich Štěrba, v případě zájmu vám na něj zašleme kontakt, focení je nutné objednat alespoň 2 měsíce předem.